4.5 inch

720 x 1280 pixela

8 MP

2.1 MP

1.5 GB RAM

Quad-core 1.4 GHz Cortex-A7

2100 mAh

Li-Ion

Samsung i përdorur

Samsung Galaxy S5Mini

75.00

Out of stock

Garancioni i Produktit: 
Nëse produkti nuk është në gjendje siç është treguar në foto, ne do ta ndërrojmë apo ju kthehen paratë brenda javës. 
Mënyrat e Pageses: 
Pagesa online me anë të Visa apo Master Card. Pagesa me anë të transferit bankar dhe ju mund të paguani për produktet kur të mbërrijnë në shtëpi me anë të postjerit.
Mbrojtja e Klientit: 
  • Kthimi i parave (Me rast të mos pranimit të dërgesës)
  • Kthimi i parave (Me rast të produktit të dëmtuar)

 

Vlerësimet

Nuk ka asnjë koment.

Vlerëso i pari “Samsung Galaxy S5Mini”

Your email address will not be published. Required fields are marked *