5.5 inch

720 x 1280 pixel

13 MP

5 MP

2 GB RAM

2 GB RAM

3300 mAh

Li-Ion

Samsung i ri

Samsung Galaxy J7 (2016)

185.00

Garancioni i Produktit: 
Nëse produkti nuk është në gjendje siç është treguar në foto, ne do ta ndërrojmë apo ju kthehen paratë brenda javës. 
Mënyrat e Pageses: 
Pagesa online me anë të Visa apo Master Card. Pagesa me anë të transferit bankar dhe ju mund të paguani për produktet kur të mbërrijnë në shtëpi me anë të postjerit.
Mbrojtja e Klientit: 
  • Kthimi i parave (Me rast të mos pranimit të dërgesës)
  • Kthimi i parave (Me rast të produktit të dëmtuar)

 

Vlerësimet

Nuk ka asnjë koment.

Vlerëso i pari “Samsung Galaxy J7 (2016)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *