Zbritje!
80_480_680_580_380_280_1
Iphone 5/5S

Fotroll Iphone 5 / 5s / 5SE

5.00 3.00

Fshij filterat
Garancioni i Produktit: 
Nëse produkti nuk është në gjendje siç është treguar në foto, ne do ta ndërrojmë apo ju kthehen paratë brenda javës. 
Mënyrat e Pageses: 
Pagesa online me anë të Visa apo Master Card. Pagesa me anë të transferit bankar dhe ju mund të paguani për produktet kur të mbërrijnë në shtëpi me anë të postjerit.
Mbrojtja e Klientit: 
  • Kthimi i parave (Me rast të mos pranimit të dërgesës)
  • Kthimi i parave (Me rast të produktit të dëmtuar)

 

Additional Information

Ngjyra

1, 2, 3

Vlerësimet

Nuk ka asnjë koment.

Vlerëso i pari “Fotroll Iphone 5 / 5s / 5SE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *